Autor:
• Wednesday, January 14th, 2009

Sorry, this entry is only available in Polski.

Wyślij na:
 • Facebook
 • Wykop
 • Twitter
 • MySpace
 • Google Bookmarks
 • Śledzik
 • email
Możesz śledzić komentarze do tego wpisu przy pomocy RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.

4 Komentarzy

 1. Inne foty maszyn ze zlotów w Darłowie możesz zobaczyć u mnie choćby tu:
  http://www.kosmala.pl/?p=730
  http://www.kosmala.pl/?p=1463
  http://www.kosmala.pl/?p=1342
  http://www.kosmala.pl/?p=207
  http://www.kosmala.pl/?p=578
  http://www.kosmala.pl/?p=1315

 2. http://www.kosmala.pl/?p=2419

 3. BAT-M to jednak zabawka dla dużych chłopców.
  Wizualnie dla cywili na pokazach prezentuje się jako tako.Zależy na co kto zwraca uwagę.Te SOLIDNE gąsienice jak kolega zauważył na wstępie to po przebiegu 1500 Mh. jedna wielka udręka.Dwa razy dziennie wymiana pękniętych szpilek.
  Do naprawdę spycharkowej roboty mają za małe ostrogi co przy za dużej mocy silnika wymusza na obsługującym GĄBKĘ pod prawą stopą.Inaczej idzie w poślizgu.A należy dodac że jako spychacz pali 1l. /min.
  Do jazdy pierwsza klasa.Tylko z tego co widac na pokazach obsługa nie umie tym jeżdzic.Nie potrafią nawet zmieniac biegów w terenie.No, chyba że to egzemplarze sfatygowane.
  Co do tarana z przodu to też nie jest taki mocny skoro połamałem go dwa razy.Jeśli chodzi o sterowanie pługiem to rzeczywiście w 1980 r. było to super precyzyjne rozwiązane technicznie.Dokładnośc wykonania np. boiska piłkarskiego perfekcyjna.
  Dymienie, szanowni czytelnicy to wydalony olej silnikowy którego się w tej zabaweczce nie wymienia.Tankuje się tysiąc paliwa i dostaje 60 l. oleju który ten silnik pochłania i wydala.Efekt fajny zwłaszcza jak jest zimny.Błędnie podają żródła na necie o pojemności zbiorników paliwa.Jest 1100 litrów.Wciągarka ma uciąg 40 ton ale ze względu na konstrukcję maszyny wyciągnie najwyżej samego Bata.
  Pozdrawiam zainteresowanych.

 4. Gdyby ktoś zapragnął mocnych wrażeń.
  Polecam jazdę na obrotnicy dżwigu.To osłona rurek hydrauliki będąca jednocześnie super siodełkiem.Nic, tylko kowbojski kapelusz i kierujący co Cię lubi inaczej.
  Naprawdę WARTO.